Kule Piorące Glosion

Cena: 86,10 zł/szt. Zamawiam

To koreański wynalazek, który pozwala na skuteczne pranie lekko zabrudzonych oraz wymagających odświeżenia ubrań bez konieczności używania do tego celu detergentów! Dzięki temu pranie staje się bardziej ekonomiczne, a osoby uczulone na detergenty mogą wreszcie spać spokojnie.

Kula piorąca Glosion jest wynalazkiem, który chroniony jest aż trzema patentami. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które mają wrażliwą skórę i cierpią na podrażnienia wywołane środkami piorącymi. W swoim składzie zawiera ona aż cztery rodzaje kuleczek bioceramicznych i dwa stałe magnesy, odpowiedzialne za głębsze wnikanie wody w strukturę tkanin, ich zmiękczanie i wybielanie oraz usuwanie  zanieczyszczeń. Pranie przy pomocy kuli Glosion jest naprawdę efektywne a przy tym bezpieczne dla skóry. 

Korzyści wynikające ze stosowania Kuli piorącej Glosion:

  • Oszczędność do 80% kosztów związanych z zakupem środków piorących.
  • Idealnie czyste i świeże pranie bez śladów detergentów.
  • Brak reakcji uczuleniowej.

Dbałość o ekosystem.

Co to są kule Piorące Glosion?

Kula piorąca Glosion to wynalazek, zarejestrowany i chroniony aż trzema patentami. W swoim składzie zawiera ona aż cztery rodzaje kuleczek bioceramicznych  i dwa stałe magnesy. To właśnie dzięki nim pranie przy jej pomocy jest tak efektywne.

Opatentowana zawartość kuli piorącej Glosion chroni osoby wrażliwe na detergenty przed reakcjami alergicznymi. Znacznie ogranicza także ilość szkodliwej chemii, odprowadzanej z naszych pralek  wprost do kanalizacji ściekowych. Idea tego wynalazku wspiera działania proekologiczne oraz służy wszystkim ludziom, pragnącym prowadzić zdrowy tryb życia.

Jakie ubrania mogę prać przy pomocy kuli piorącej Glosion

Kule piorące Glosion odpowiednio aktywują wodę w pralce automatycznej i umożliwiają pranie tkanin lekko zabrudzonych, przepoconych lub wymagających odświeżenia bez dodatku detergentów piorących.
Do wyprania ubrań ważących do 4 kg, które nie są bardzo zabrudzone i wymagają odświeżenia wystarczy tylko jedna kula Glosion. Nie musimy dodatkowo korzystać z innych wspomagających detergentów (proszków do prania, wybielaczy czy zmiękczaczy). Jeśli natomiast potrzebujemy wyprać bardziej zabrudzone ubrania, to dodajemy tylko 20% stosowanej zwykle dawki środków piorących. Dzięki temu możemy zaoszczędzić aż do 80% wydatków ponoszonych na tego typu detergenty.  Warto także powiedzieć, że w fazie płukania tkanin woda, która zostaje poddana fizyko-chemicznym procesom, dokładnie usuwa nawet śladowe pozostałości substancji chemicznych. Dzięki temu nasze pranie jest naprawdę czyste i nie naraża naszej skóry na uczulenia czy podrażnienia.

Produkt chroniony trzema patentami.

Kula piorąca Glosion posiada Patent Materiałowy o No. 0366879, Patent na Użyteczność i Projekt Przemysłowy o No. 2007-0020473 i Patent na Markę Fabryczną o No. 2007-0020470.

Pranie z kulami nie wymaga wielokrotnego płukania, oszczędza wodę i zużycie prądu.

Doskonałe własności kul piorących Glosion, potwierdzone są również przez liczne upoważnione instytucje państwowe, w tym również przez USA FDA Test Bezpieczeństwa i Analiza No. 03280401B i ISO 9001 oraz ISO 14001.

« powrót do oferty Cena: 86,10 zł/szt. Zamawiam
Zadaj pytanie na temat produktu: Kule Piorące Glosion
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
9 + 5 = *Zły wynik.