Pierwsze opinie naszych Klientów o Besty i BiWash Vita-C. Bardzo dziękujemy!

"Używam Besty od lipca 2010, byłem zaskoczony szybkością z jaką nastąpiła poprawa w kondycji skóry. Zawsze miałem problemy z powodu jej wysuszenia. Mogłem również poczuć różnicę przy zaprzestaniu jej stosowania i ponownym użytkowaniu, co spowodowane było dłuższymi wyjazdami. Kiedy będąc poza domem nie korzystałem z jej dobroczynnego wpływu skóra ponownie robiła się sucha i w zależności od wody w danym miejscu pojawiały się uczucia pieczenia oraz widoczne zmiany na jej powierzchni. Przy użytkowaniu Besty efekt jest wyraźnie odczuwalny. Duży plus w porze letniej, kiedy jest gorąco i prysznic używany nawet wielokrotnie daje doskonały efekt bez korzystania z detergentów pozostawiając poczucie świeżości i przyjemnej w dotyku skóry. Polecam serdecznie."

"Korzystam z kul piorących Glosion od ponad 1,5 roku. Kule używam bez przerwy, nawet zabieram je z sobą w dłuższe podróże. Wraz z ich użytkowaniem zmieniejszyła się znacznie konieczność stosowania detergentów. Posiadam dwie kule i używam ich jednocześnie do każdego prania w pralce o pojemności 6kg. Na początku zdecydowałem się używać je obie, gdyż nie miałem pewności czy do większej pralki jedna wystarczy, później stało sie to już przyzwyczajeniem. Czasem w przypadku delikatnych rzeczy zdarza mi się również nie używać detergentów - efekt świeżości za pierwszym razem był dla mnie dużym zaskoczeniem. W praktyce korzystam z kul ustawiając w pralce timer na 2 godziny (czasem nawet na dłużej tak by kule mogły intensywniej zadziałać), w tym czasie pranie czeka z kulami w wodzie, tak by mogły one wykonać swoją pracę wpływając na strukturę wody. Następnie po upływie tego czasu rozpoczyna się normalny cykl prania (tutaj różnie w zaleźności od rodzaju tkanin). Rożnica po praniu z kulami i bez kul jest wyraźna. Kule godne polecenia."
Jacek

"Od 9 miesięcy korzystamy z dobrodziejstw mikropęcherzyków. Nasz syn ma bardzo wrażliwą skórę; każda zmiana mydła lub wody zawsze wiązała się z wysypką charakterystyczną dla uczulenia. Ja, biorąc prysznic, zawsze miałem uczucie śliskości na skórze, jakbym był źle spłukany, a we włosach miałem ciągle szampon. Po tych 9 miesiącach mogę stwierdzić, że nasz syn już sam chce brać tylko prysznic z bąbelkami, bo po kąpieli nie swędzi go skóra. Ja z kolei nie czuję pozostałości po mydle i szamponie, nie ma charakterystycznego zapachu chloru, a skóra nie jest sucha. Ja i moja cała rodzina jesteśmy w 100 % przekonani i zachwyceni mikropęcherzykami."
Marek Marcinkowski


"Co mogę powiedzieć o Micro Bubble Besty? W ubiegłym roku otrzymałam na próbę słuchawkę prysznicową BESTY na okres ok miesiąca. Moje dziecko juz od wieku niemowlęcego miało różnego rodzaju dolegliwości skórne na tle alergicznym. Skończyło się atopowym zapaleniem skóry. Objawy nasilały się szczególnie w okresie zimowym, w sezonie grzewczym. Zmiany skórne pojawiały się również na twarzy i powiekach. Było to bardzo krępujące dla dorastajacego chłopca. Tysiące kremów, maści, wizyta za wizytą u dermatologa. Dziecko musi z tego wyrosnąć - słyszałam od lekarzy. Zaczęliśmy stosować słuchawkę Besty. Po kilku prysznicach, ze szczególnym potraktowaniem miejsc zmienionych chorobowo, uciążliwe łuszczące się plamy z twarzy i powiek zaczęły znikać. Zapomnieliśmy o skórnym horrorze. Zbliża się sezon grzewczy, a my jesteśmy spokojni, mamy BESTY!!!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa z firmy AQUA URODA i bardzo, bardzo dziękuję!!!"
Iwona Piwońska


"…mam wrażliwą skórę, często ze stanami zapalnymi. Nie dowierzałam, że coś może mi pomóc, ponieważ te moje skórne problemy miałam od czasu nastolatki, a teraz mam 53 lata! Próbowałam wszystkiego, tak mi się wydawało. Poza tym przywykłam do moich problemów, traktowałam je, jako część mojej urody. Większe zmartwienia miałam z powodu wady słuchu, który z wiekiem pogarszał się i to ciągłe zapalenie uszu. Częste wycieki szczególnie z ucha prawego były powodem, że nie mogłam używać aparatów słuchowych wewnętrznych. Wiele lat temu zostałam poddana operacji uszu, niestety nie był to sukces. Mój słuch jeszcze bardziej pogorszył się, więc żeby mi pomóc w komunikowaniu się z otoczeniem, żyć normalnie - zaoferowano mi inny typ aparatu słuchowego z tyłu głowy, “zakotwiczony” w czaszce. W życiu codziennym funkcjonuję dobrze, mogę pracować, mieć życie socjalne, ale problem skórny pozostał. Moja skóra nie toleruje obcych ciał. Wokół aparatu skóra jest często podirytowana, zaczerwieniona, czasami z ropnymi zmianami. I tak z tym żyłam. Do czasu, kiedy otrzymałam ten niedoceniony przeze mnie prezent. Mniej więcej po miesiącu zauważyłam, że ja coś długo nie mam bólu głowy, żadnej rany wokół aparatu, po prostu nie czułam, że mam aparat. I tak jest cały czas. Odpukać - to juz trwa 9 miesięcy. Podczas tego okresu byłam na kontroli lekarskiej u laryngologa 3 razy i ani razu nie stwierdzono stanu podrażnienia wokół aparatu. Z zapaleniem ucha wewnętrznego muszę żyć i jestem z tym pogodzona. Więc jaka ulga, że mogę pomniejszyć swoje cierpienia o jedno cierpienie mniej. I wiele nie robię - tylko przy myciu głowy płuczę dokładnie okolice po operacji. A zresztą stan mojej skóry polepszył się także. Dlaczego o tym wszystkim piszę? Z pewnością jest więcej takich osób jak ja, które były operowane, po transplantacjach, urazach, ze źle gojącymi się ranami etc. Chcę namówić te osoby na spróbowanie urządzenia z bąbelkami. Nie pomoże? Na pewno nie zaszkodzi. Chociaż jestem przekonana, ze pomoże…"
Anna Lagerkvist Fragment wypowiedzi użytkowniczki Besty. Całość wypowiedzi znajduje się na blogu tutaj


"Nasze dzieci są alergikami skórnymi. Na Atopowe Zapalenie Skóry cierpi głównie syn, który ma tylko 3 lata i od urodzenia ma bardzo suchą i podrażnioną skórę. Kiedy koleżanka wspomniała o Besty, natychmiast zakupiliśmy słuchawkę i już po tygodniu korzystania z tak wspaniale przefiltrowanej wody z mikrobąbelkami, stan skóry u synka był widocznie lepszy. Ogniwa AZS nie były aż tak bolesne i podrażnione. Przestaliśmy używać mydła i szamponu, a skóra i włosy małego nadal pachniały świeżo. Besty to cudowny wynalazek dla każdego, kto zmaga sie z alergią skórną. Gorąco polecam!"
Małgorzata Winiarska - stosuje Besty od września 2009 r. 


"Pierwsza kąpiel - próba wypadła znakomicie - to dobra rzecz. Mycie bez środków "mydlących". Wiem, że po kilku takich kuracjach, co najmniej 10 lat ubędzie. TAK TO DOBRA INWESTYCJA W DBAŁOŚĆ O ZDROWIE, bo skóra to bardzo ważna obudowa naszego ciała. Teraz kolej na Pano - to będzie w kuchni rewelacja. Chętnie popatrzę, jak będą się zmieniać stare poglądy i nawyki domowników."
Jan Krajnik - używa BiWash Vita-C od października 2009 r.