Oferta

Zdrowa, doskonale oczyszczona i nawilżona skóra…

Tak, to naprawdę możliwe! Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest higiena. Jednocześnie wiemy również, że większość środków myjących jak i woda, która płynie z naszych kranów prowadzi do wysuszenia skóry. Dzięki Besty i BiWash możesz z nich jednak raz na zawsze zrezygnować i cieszyć się naprawdę gładką i odżywioną skórą, która wygląda naprawdę zdrowo.

Przeczytaj więcej na temat działania japońskich mikrobąbelków i dowiedz się jakie korzyści dla Twojej skóry i włosów przyniesie ich wykorzystanie w trakcie codziennej higieny…

Czy Besty i BiWash Vita C są produktami dla mnie?

Tak, jeśli masz problem z suchą oraz nadwrażliwą skórą i trudno jest Ci dobrać właściwe środki myjące, tak aby po kąpieli skóra nie reagowała na nie zaczerwienieniem, wysypką lub uciążliwym swędzeniem. Dzięki Besty i BiWash Vita C możesz raz na zawsze zapomnieć o tych niedogodnościach ponieważ system ten pozwala na dokładne oczyszczenie skóry tylko czystą wodą bez konieczności używania środków myjących. Jest on również odpowiedni dla wszystkich tych, którzy borykają się z alergiami skórnymi lub też atopowym zapaleniem skóry oraz po prostu dla tych, dla którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry i włosów.

Nasze produkty:

BestyBesty

To rewelacyjne głowice prysznicowe, których działanie opiera się na produkcji dziesiątek milionów powietrzno-wodnych mikrobąbelków, które dokładnie oczyszczają skórę. Dokładnie penetrują one pory i perfekcyjnie usuwają z nich wszelkie zanieczyszczenia tj. kurz, bród, łój, pot, złuszczony naskórek itp. A to wszystko bez użycia środków myjących!

BiWash Vita-CBiWash Vita-C

Niepozorne urządzenie, które pozwala na stworzenie własnego, domowego SPA. Subtelny masaż bąbelkami wody i powietrza, poprawia cyrkulację krwi, pobudza komórki do większej aktywności, redukuje cellulitis i sprawiają, że skóra wygląda świeżo i zdrowo. Wymienny filtr z witaminą C usuwa z wody szkodliwy chlor i pozytywnie wpływa na włosy i skórę.

Relaksacyjna kąpiel zdrowotna - Sawayaka Bijin Sawayaka Bijin

To unikatowe urządzenie prysznicowo-wannowe, które posiada w zbiorniku opatentowany generator mlecznych mikro oraz nanobąbelków. Dzięki niemu możesz się oddać niesamowitej, relaksacyjnej kąpieli, która jednocześnie odżywi i wypielęgnuje Twoją skórę w taki sposób jak niegdyś było to możliwe tylko poprzez zastosowanie drogich, specjalistycznych soli mineralnych oraz innych suplementów.

Oczyszczająca i stymulująca metabolizm kąpiel Yumetoji Yumetoji

To wyspecjalizowany system do kąpieli wannowej, którego podstawowym elementem jest unikatowy sterowany elektronicznie generator mikro i nanobąbelków. To najnowsze osiągnięcie japońskich badaczy nanotechnologii w dziedzinie kosmetyki i terapeutyki. Nanobąbelki ogrzewają ciało w wannie i wpływają stymulująco na procesy metaboliczne. Dzięki temu kąpiel staje się nie tylko przyjemnością, ale również pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Besty + 1 szt. kula piorąca Glosion BallBesty i Glosion – Kula Piorąca

Słuchawka prysznicowa Besty i Kule piorące Glosion to zestaw stworzony z myślą o osobach, które borykają się z atopowym zapaleniem skóry lub podrażnieniami wywołanymi działaniem detergentów. Zapewniają doskonałe wypłukanie wszystkich substancji chemicznych zarówno z porów skóry jak i z ubrań i tym samym czystość i świeżość jakiej nie można uzyskać w żaden inny sposób.

PANO – unikalny kurek czerpany do kuchniPANO

To unikatowy japoński kurek czerpany przeznaczony do montażu w kuchni w łazience lub w WC. Dzięki niemu uzyskujemy prawdziwie czystą i zdrową wodę do picia oraz mycia produktów spożywczych, twarzy czy dłoni. Mikrobąbelki generowane z zaworu PANO doskonale radzą sobie również z myciem wyjątkowo brudnych naczyń.