Besty + 1 szt. kula piorąca Glosion Ball

Zestaw Besty i Glosion Bal – Koniec z detergentami i podrażnioną skórą! Oczyszczaj ją i pielęgnuj tylko przy użyciu czystej wody!

Besty i Glosion – Kula PiorącaZestaw ten stworzony został z myślą o osobach, które borykają się z wrażliwą i skłonną do  podrażnień skórą oraz dla chorych na atopowe zapalenie skóry. Dzięki niemu możemy ograniczyć ilość szkodliwych substancji, których używamy na co dzień i tym samym zapewnić sobie bezpieczną pielęgnację przy użyciu rewelacyjnych mikrobąbelków.

W przypadku atopowego zapalenia skóry właściwa pielęgnacja stanowi podstawę. Niestety niewypłukane podczas prania detergenty na noszonej dzieży oraz wysuszenie i podrażnienie skóry wywołane składnikami chemicznymi zawartymi w mydłach  płynach kąpielowy nie wpływa korzystnie na jej kondycję. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie oferowany przez nas zestaw.

W skład polecanego zestawu wchodzą:

Besty – rewelacyjna głowica prysznicowa, która wytwarza mikrobąbelki i dzięki temu daje nam możliwość dokładnego oczyszczenia skóry w naturalny sposób. Mikrobąbelki nie tylko doskonale myją ale także dezynfekują skórę oraz  nawilżają ją i pielęgnują bez konieczności korzystania z dodatkowych środków myjących.  Dzięki temu unikamy podrażnienia i reakcji uczulających. 

Glosion – Kula Piorąca – to koreański wynalazek, który pozwala na pranie ubrań lekko zabrudzonych lub takich, które wymagają jedynie odświeżenia bez użycia detergentów. Dzięki temu chronimy skórę i jednocześnie możemy zaoszczędzić nawet do 80% kosztów związanych z praniem.  Co ważne kule piorące Glosion usuwają także pozostałości po detergentach, których używaliśmy w poprzednich praniach.

Besty i Glosion – Kula Piorąca

« powrót
Zadaj pytanie na temat produktu: Besty + 1 szt. kula piorąca Glosion Ball
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
1 + 7 = *Zły wynik.