Pano

To unikatowy japoński kurek czerpany przeznaczony do montażu w kuchni w łazience lub w WC. Dzięki niemu uzyskujemy prawdziwie czystą i zdrową wodę do picia oraz mycia produktów spożywczych, twarzy czy dłoni bez użycia detergentów! Mikrobąbelki  generowane z zaworu PANO doskonale radzą sobie również z myciem wyjątkowo brudnych naczyń. Czynią to  przy znikomym zużyciu proszków i zawsze idealnie wypłukują pozostałości substancji chemicznych.

Kurek czerpany PANO pojawił się w Japonii w maju 2009 roku. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, generujące mikrobąbelki, których właściwości myjące mogą zostać wykorzystane w pracach kuchennych. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie naprawdę czystej i wolnej od bakterii oraz  drobnoustrojów wody do picia, gotowania czy zmywania. Osoby, które cierpią z powodu wrażliwości na zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie płynącej z kranu mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Warto także wiedzieć, że montaż kurka PANO jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie kilka minut.
Korzyści wynikające ze stosowania kurka czerpanego PANO:

  • Prawdziwie czysta woda pozbawiona bakterii i drobnoustrojów do zastosowań kuchennych.
  • Idealne mycie przy pomocy naturalnego działania wody.
  • Brak konieczności stosowania detergentów lub ograniczenie ich do minimum.
  • Ekonomiczność - oszczędność wody (mikrobąbelki znacznie efektywnie usuwają zabrudzenia) oraz kosztów zakupu preparatów czyszczących.

Pozytywny wpływ na ekosystem.

« powrót do oferty  
Zadaj pytanie na temat produktu: Pano
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
8 + 9 = *Zły wynik.